Україна на порозі реформи спортивної галузі

10 вересня у Києві відбулася конференція на тему «Реформа спортивної галузі України».

«Реформа несе, передусім, збільшення можливостей для функціонування та розвитку українського спорту», — сказав під час конференції міністр молоді та спорту країни Дмитро Булатов.

У конференції взяли участь понад 100 учасників — президенти Національного Олімпійського комітету, Національного параолімпійського комітету, Спортивного комітету України, керівники федерацій олімпійських та не олімпійських видів спорту, тренери, відомі спортсмени.

Міністр зазначив, що понад 20 років не були впорядковані відносини між федераціями та державою. Хоча ключовими функціонерами у спорті є не пострадянські «спорткомітети», а громадські організації — НОК, Паралімпійський комітет, федерації олімпійських та неолімпійських видів спорту. Робоча група з реформування, до складу якої входять представники Міністерства молоді та спорту, спортивних федерацій, Національного олімпійського комітету, презентувала учасникам конференції попередні напрацювання. Протягом кількох годин тривало активне обговорення проекту концепції за такими напрямками, як спорт вищих досягнень, масовий спорт, спорт в системі освіти, будівництво та управління спортивними спорудами.

Уже 16 жовтня 2014 року заплановано провести Спортивний конгрес України, де буде представлено фінальний варіант концепції реформування спортивної галузі та нову редакцію закону «Про фізичну культуру і спорт». Зачекаємо...