Полтавська школа брасу — найкраща в Україні!

Літній чемпіонат України з плавання в Євпаторії підтвердив, що полтавська школа жіночого брасу — найсильніша в Україні!

В Євпаторії наша землячка-полтавка Марія Лівер, яка нині навчається у Дніпропетровську, завоювала всі три золоті медалі у брасі (50, 100 і 200 метрів). На 50-метрівці брасом Марина Надточій із Комсомольська була срібною призеркою. А якби в Євпаторії виступала ще й юна Вікторія Солнцева, то тут — у спринтерському брасі — всі місця на п’єдесталі пошани точно окупували б наші землячки!

Марія Лівер

Крім того, як ви пам’ятаєте, Солнцева в цьому сезоні завоювала три медалі юніорського чемпіонату Європи у брасі (Познань, Польща), а Лівер виступала у брасі на Всесвітній Універсіаді (Казань, Росія). Обидві вони — і Солнцева, і Лівер — виконали міжнародний кваліфікаційний норматив, який дозволив їм виступати на чемпіонаті світу у Барселоні (Іспанія), де Вікторія Солнцева двічі стала фіналісткою, а Марія Лівер змагалася у світових півфіналах.

Враховуючи такі досягнення цілої «ескадри» наших землячок у цьому виді плавання, так і хочеться поставити виключно особисто-суб’єктивне питання видатним фахівцям сучасного плавання: «Панове, чому ж ви не додумалися до окремої естафети 4×100 метрів тільки... брасом — на всіх чотирьох етапах?»