Про змагання, через які пройшли всі олімпійці Полтавщини

Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської обласної державної адміністрації затвердив всі документи (регламенти, календарі, нормативи) спортивних змагань наших юних земляків у 2014-2015 роках: Спартакіади школярів Полтавщини і обласних чемпіонатів серед команд ДЮСШ.

Це саме ті змагання, з яких починали свої перші кроки у спорті всі наші земляки, які потім ставали чемпіонами Європи, світу, учасниками Олімпійських ігор.

Тож нині десятки тисяч школярів-спортсменів Полтавщини ще не знають розкладів уроків у своїх школах у наступному навчальному році, але їм вже відомо повні розклади і календарі спортивних змагань обласного рівня.

Обласна Спартакіада школярів проводиться в ІІІ етапи:

І етап - масові змагання в загальноосвітніх школах та школах-інтернатах;

ІІ етап - районні та міські змагання;

ІІІ етап   обласні фінальні змагання.

У відбіркових і фінальних турнірах команди змагаються у загальних змаганнях. Згідно з календарем і жеребом. А підведення підсумків обласної Спартакіади команди районів та міст області відбувається у ІІІ залікових групах, до яких уключено збірні школярів:

І група  - Полтава, Кременчук, Лубни, Комсомольськ, Миргород;

ІІ група - Гребінківський, Гадяцький, Хорольський, Лохвицький, Пирятинський, Зіньківський, Карлівський, Кобеляцький, Семенівський, Кременчуцький райони;

ІІІ група – Великобагачанський, Диканський, Козельщинський, Котелевський, Лубенський, Миргородський, Глобинський, Машівський, Новосанжарський, Оржицький, Полтавський, Решетилівський, Чорнухинський, Чутівський, Шишацький райони.

Календар Спартакіади школярів Полтавщини 2014-2015:

(Відбіркові та фінальні турніри):

Баскетбол (юн.)зони — 05-07 січня 2015 року — за призначенням
фінал — 14-17 січня 2015 року — м. Кременчук 

Баскетбол (дів.)зони — 07-10 січня 2015 року — за призначенням
фінал — 21-24 січня 2015 року — м. Лубни

Лижні гонки (юн. і дів.)04-05 лютого 2015 року — м. Зіньків

Волейбол  (дів.)зони — 06-07 лютого 2015 року — за призначенням
фінал — 18-21 лютого 2015 року — м. Лубни

Волейбол  (юн.)зони — 11-13 лютого 2015 року — за призначенням
фінал — 25-28 лютого 2015 року — м. Полтава

Гандбол (юн.)11-14 березня 2015 року — м. Зіньків

Гандбол  (дів.)11-14 березня 2015 року — м. Зіньків

Легкоатлетичне 4-борство “Дружба”

09-10 квітня 2015 року — м. Гребінка

Футбол (юн.)зони — 08-10 квітня 2015 року — за призначенням
фінал — 22-25 квітня 2015 року — м. Лубни   

Фестиваль “Козацький гарт”
зони — 15-16 квітня 2015 року — за призначенням
фінал — 13-15 травня 2015 року — м. Лубни

Легка атлетика
16-18 квітня 2015 року — м. Гребінка

«Олімпійське лелеченя»
21-25 квітня 2015 року — м. Комсомольськ

Плавання
06-08 травня 2015 року — м. Полтава

“Старти надій”
13-15 травня 2015 року — м. Комсомольськ 

Веслування на байдарках і каное
14-16 травня 2015 року — м. Кременчук

Легкоатлетичний крос
15-16 жовтня 2014 року — м. Пирятин

Міні-футбол (юн.)
зони — 06-08 листопада 2014 року — за призначенням
фінал — 04-07 грудня 2014 року — м. Комсомольськ                                                       

Міні-футбол (дів.)
зони — 12-15 листопада 2014 року — за призначенням
фінал — 10-13 грудня 2014 року — м. Гребінка

Дзюдо
20-22 листопада 2014 року — м. Комсомольськ

Шахи24-27 листопада 2014 року — м. Миргород

Настільний  теніс (юн. і дів.) 04-06 грудня 2014 року — м. Лохвиця

Залік для команд І групи проводиться з 10 кращих видів спорту, ІІ і ІІІ груп з 8 кращих видів спорту.

У кожному виді спорту місце визначається за загальною кількістю очок, набраних заліковими учасниками разом.

В командному заліку очки нараховуються таким чином: І місце – 35 очок, ІІ  – 30 очок, ІІІ  – 28, ІV – 26, V місце – 25, VІ місце – 24 і далі на 1 очко менше за наступне зайняте місце.

При рівності очок у двох або більше команд перевага надається команді, яка має кращий результат в змаганнях з легкої атлетики.

Для всіх районів і міст області обов’язковим видом є змагання з легкої атлетики.

Розподіл команд по зонам (8 зон) з футболу,

міні-футболу, баскетболу, волейболу, “Козацький гарт”

1. Гребінка
Гребінківський район
Пирятинський район
Чорнухинський район
Оржицький район                                      

2. Лубни
Лубни
Лубенський район
Хорольський район

3. Миргород
м. Миргород
Миргородський район
Великобагачанський район
Глобинський район                                    

4. Гадяч
Гадяцький район
Зіньківський район
Лохвицький район
Шишацький район

5. Полтава                                                 
м. Полтава                                      
Полтавський район                                   
Диканський район                                    
Решетилівський район                               

6. Комсомольськ
м. Комсомольськ
Кобеляцький район
Козельщинський район
Новосанжарський район

7. Карлівка
Карлівський район                                    
Чутівський район                                      
Машівський район                                    
Котелевський район

8. Кременчук
м. Кременчук
Кременчуцький район
Семенівський район

Крім обласної Спартакіади школярів на Полтавщині відбуватимуться традиційні чемпіонати області серед команд юнаків та дівчат ДЮСШ (дитячо-юнацьких спортивних шкіл), СДЮШОР (спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл Олімпійського резерву) та спортивних клубів у 2014 – 2015 навчальному році

Календар обласних чемпіонатів команд ДЮСШ і СДЮШОР:

Баскетбол

юнаки:          
1999-2000 року народження — 22-25 жовтня 2014 року — м. Лубни
2000-2001 року народження — 15-18 жовтня 2014 року — м. Кременчук
2001-2002 року народження — 08-11 жовтня 2014 року — м. Полтава

дівчата:         
1999-2000 року народження — 22-25 жовтня 2014 року — м. Лубни
2000-2001 року народження — 15-18 жовтня 2014 року — м. Миргород
2001-2002 року народження — 22-25 листопада 2014 р. — м. Миргород

Волейбол

юнаки:          
1998-1999 року народження — 15-18 жовтня 2014 року — м. Полтава
2002-2003 року народження — 01-04 жовтня  2014 року — м. Полтава
2001-2002 року народження — 08-11 жовтня 2014 року — м. Полтава

дівчата:          1998-1999 року народження — 05-08 листопада 2014 р. — м. Полтава
2002-2003 року народження — 01-04 жовтня 2014 року — м. Лубни
2001-2002 року народження — 03-06 грудня 2014 року — м. Полтава

Гандбол

юнаки:          
1999-2000 року народження — 01-04 жовтня 2014 року — м. Зіньків
2001-2002 року народження — 22-25 жовтня 2014 року — м. Зіньків

дівчата:         
1999-2000 року народження — 01-04 жовтня 2014 року — м. Зіньків
2001-2002 року народження — 19-22 листопада 2014 р. — м. Зіньків

Настільний  теніс

юнаки та дівчата
1998-1999 року народження
2000-2001 року народження
2002-2003 року народження — 05-07 березня 2014 року — м. Лохвиця

Футбол

юнаки: 2002-2003 року народження
зони — 16-18 квітня 2014 р. за призначенням
фінал — 13-16 травня 2014 року — м. Лубни

Легка  атлетика

юнаки і дівчата:  1998-1999, 2000-2001, 2002-2003 років народженн
05-07 травня 2015 року — м. Лубни

Міні-футбол

юнаки:  2000-2001 року народження
зони — 04-06 березня 2015 р. — за призначенням
фінал — 12-15 березня 2015 р. — м. Гребінка

дівчата:    2000-2001 року народження
зони — 10-12 березня 2015 року — за призначенням
фінал — 18-21 березня .2015 р. — м. Кобеляки

У командному заліку очки нараховуються таким чином: І місце – 35 очок, ІІ місце – 30 очок, ІІІ місце – 28 очок, ІV місце – 26 очок, V місце – 25 очок, VІ місце – 24 очки і далі на 1 очко менше за наступне зайняте місце.